Buďte vždy připraveni

První pomoc

Monitor dechu Nanny vás přivolá na pomoc jakmile ji miminko bude potřebovat. Na takovou situaci je lepší se připravit dopředu. Především byste měli znát postup poskytování první pomoci pro malé děti, abyste věděli, jak správně reagovat.

Prostřednictvím našich kurzů získáte i další užitečné rady, které se vám v péči o dítě mohou hodit. Mimo jiné se dozvíte, jak ošetřit popáleninu, srazit teplotu nebo včas odhalit zánět slepého střeva.

První pomoc u dětí | Jablonec nad Nisou


Město: Jablonec nad Nisou
Datum konání: 11. 11. 2023
Odkaz na přihlášení: prvnipomocudeti@email.cz

První pomoc u dětí | Jablonec nad Nisou

Na prezenčním kurzu První pomoc u dětí získáte užitečné rady, které se vám v péči o dítě mohou hodit. Mimo jiné se dozvíte, jak ošetřit popáleninu, srazit teplotu nebo co dělat, když Nanny spustí alarm. Na moderních figurínách si vyzkoušíte resuscitaci a naučíte se rozdíly v oživování miminek a starších dětí.Prezenční kurzy První pomoc u dětí vede Lenka Havrdová, DiS.
Jako diplomovaná zdravotní sestra pro intenzivní anesteziologickou a resuscitační péči získala Lenka během své praxe ve Fakultní nemocnici v Praze mnoho zkušeností s různě vážnými stavy a úrazy u dětí ve věku od narození do 18 let.
Po odchodu z nemocnice zvolila cestu výuky první pomoci. Oprávnění k výkonu lektora Lenka obdržela v roce 2009 rekvalifikačním kurzem „Člen první pomoci“. V akutní medicíně se dále vzdělává a absolvuje kurzy pro záchranáře včetně kurzů od České resuscitační rady.
Ráda také doprovází děti na letních soustředěních jako zdravotník. Jako maminka dvou úžasných holčiček předává i své zkušenosti z rodičovské praxe.

Jablonec nad Nisou | sobota 11.11.

Doba konání: 9 - 12

Místo konání: Sídlo firmy JABLOTRON ALARMS

Pod Skalkou 4567, 466 01 Jablonec nad Nisou

Minimální kapacita: 10 lidí

Maximální kapacita: 20 lidí

Cena:

850,-/os.

1600,-/pár

Vstupné zahrnuje:

- tištěná brožura První pomoc u dětí

- 10% sleva na nákup v eshopu nanny.cz

- drobné občerstvení

Jak si zarezervovat místo?

Kontaktujte přímo lektorku Lenku Havrdovou na e-mail: prvnipomocudeti@email.cz

Pro přihlášení je nutné uhradit kurzovné předem, Lenka vám zašle fakturu se splatností do 3 dnů.
Pokud neproběhne platba, rezervace propadá.

 

#prvnipomoc, #kurz, #prezencnikurz, #prvnipomocudeti

Slovník pojmů

Zdravotní indikace

Monitor dechu je vhodný pro všechna miminka, protože záludnost syndromu náhlého úmrtí kojence (SIDS) spočívá v tom, že nečekaně postihuje i zdravé děti.

Více

Lékařka radí

Více
Zpět na přehled kurzů